Neden Amerikan Kültür?

ÖN BİLGİ FORMU

Amerikan Kültür'ü Neden Seçmelisiniz?

AMAÇ

Yurtdışı seyahatlerinizde rahat olmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Gezdiğiniz sokaklarda, müzelerde, katıldığınız iş toplantılarında, tanıştığınız insanlarla rahatça kültürel ve mesleki iletişime girmenizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Daha iyi eğitim ve kariyer fırsatları yakalamanıza destek olmayı amaçlıyoruz. Farklı kültürlerden insanlarla arkadaş olmanızı ve onlarla rahatça eğlenebilmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Kendinize güveninizin artmasına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bunun için, dünyada en çok konuşulan dilleri, dünya standartlarında bir eğitimle size sunuyoruz.

YÖNTEM

Eskişehir Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nda (AKD) uluslararası dil eğitimi standartlarında eğitim alırsınız. AKD’nin her öğrencisine kişisel bir Avrupa Dil Portfolyosu açılır ve kurs süresince işlenir. Aldığınız eğitimi, eğitmenleriniz eşliğinde, portfolyodaki yeterlikler üzerinden kendiniz değerlendirirsiniz. Uluslararası İngilizce eğitimi standartlarında öğrendiklerinizi kullanabilir hale gelir ve mezun olursunuz. Derslerin %90’ına devam eder ve bir üst kura geçemezseniz, aynı kuru ücretsiz olarak tekrar edebilirsiniz. Kaçırdığınız dersleri ya da eksik hissettiğiniz konuları ücretsiz telafi derslerinde tamamlarsınız. Bu, AKD’nin sunduğu %100 öğrenme garantisidir.

DEĞERLENDİRME

Öğrenme seviyelerinizi ölçmek için sınav ya da test gibi geçerliğini yitirmiş ve sıkıcı değerlendirme yöntemlerini kullanmıyoruz. Size özel düzenlenen Avrupa Dil Portfolyosu’nda okuma, yazma, dinleme, karşılıklı ve üretimsel konuşma yetkinliklerinize dair kriterleri sizle birlikte değerlendiriyoruz.

Top