-Genel İngilizce-

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

Genel Bilgi

Eskişehir’de İngilizce eğitimi almak için Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’na geldiğinizde, öncelikle, bugüne kadar almış olduğunuz İngilizce eğitimini değerlendirebilmek için öğretmenlerimizle karşılıklı konuşma biçiminde gerçekleşen bir seviye tespit sınavından geçersiniz. Sınavdaki performansınız, en fazla verim alacağınız düzeydeki sınıfa yerleştirilmenizi sağlar.

Eğitime başladığınız hafta içinde dil gelişiminizi takip edebileceğiniz size özel Avrupa Dil Portfolyo’nuz açılır. Her portfolyo, verifymyportfolio.com sitesine kişisel bilgilerinizle kaydedilir; böylece, mezun olduktan sonra aldığınız eğitimi kimlik numaranızla sorgulatıp her yerde geçerli bir biçimde belgeleyebilirsiniz.Ayrıca, portfolyo seri numaranızı mykelime.com sitesinden ücretsiz yararlanmak için de kullanabilirsiniz.

Portfolyonuz, eğitiminiz boyunca sizde kalır, böylecealdığınız eğitimi sürekli değerlendirebilirsiniz. Eksik hissettiğiniz konuları birebir telafi derslerindetamamlar, bir üst kura rahatça geçersiniz.

Aynı kurda ya da bir üst kurdadevam etmenize dair karar, sınıf içerisindeki aktifliğiniz, ödevleriniz ve daha önemlisi portfolyo kur kriterlerine uyumluluğunuz değerlendirilerek verilir. Derslerin

Top