Amerikan Kültür YDS programı

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

YDS Programımız

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Eskişehir Şubesi, YDS’ye hazırlanan adaylara, deneyimli eğitim kadrosu verimli bir program sunuyor. Soru türlerine göre doğru ve hızlı yaklaşımları, seçenekleri elemeyi, paragraf çözerken nelere dikkat eetmeniz gerektiğini, düşülmemesi gereken tuzakları öğrenmek ve size zaman kazandıracak yöntemleri geliştirmek istiyorsanız, AKD’ye gelin, görüşelim.

AKD YDS hazırlık programı, 6 farklı aşamadan oluşur:

  • İngilizce Test Teknikleri
  • Akademik Gramer Eğitimi
  • Akademik Kelime Eğitimi
  • Akademik Okuma Eğitimi
  • Çıkmış YDS Sorularının Çözümü
  • Özgün Deneme Sınavları

NEDEN AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSLARI TERCİH EDİLİYOR?

AKD YDS hazırlık programı, tekdüze İngilizce eğitiminden çok farklı bir anlayış ve sistemle eğitim veriyor. AKD’de adaylar, çeşitli kaynaklardan alınan fotokopiler yerine özgün kaynaklarla eğitim alıyor. Tüm YDS öğrencilerimiz, şunlara ücretsiz olarak erişebiliyorlar:

1) Ders kitapları (Ders kitapları için kurs ücreti dışında bir ödeme yapmanız gerekmez.)

2) Alanında uzman eğitmenler (Amerikan Kültür Dil Okulları eğitim kadrosu, her dönem YDS sınavlarına girerler. Böylece, alanlarında bilgilerini güncel tutar, sizing bireysel ihtiyaçlarınızı sınavı kendileri deneyimleyerek tespit eder.)

3) Ek dersler (Kelime Geliştirme Dersleri’ne ve Özel Dersler’e ücretsiz katılabilirsiniz.)

4) Bol soru ve kaynağa erişim (YDS kurslarımıza katılırsınız ve uzman kadromuzun her hafta hazırladığı yeni sorulardan oluşan özgün alıştırma ve testlerden yararlanırsınız.)

Top